godzina
strona główna giełda katalog o nas kontakt


O nas

Z przyjemnością prezentujemy Państwu INFOPAP - internetowy serwis informacyjny dla branży papierniczej, poligraficznej oraz branż pokrewnych.

Dzięki naszej znajomości rynku możemy Państwu dostarczać szereg cennych i przydatnych informacji.

Nasze korzenie wywodzą się z powołanej w 1991 r. firmy Impap - dystrybutora papierów oraz celulozy. Pięć lat później Impap połączył się z największym producentem papieru na świecie - koncernem INTERNATIONAL PAPER. Po kolejnym połączeniu z firmą Europapier, Europapier-Impap stał sie jednym z głównych dostawców w branży papierniczej w Polsce.

W roku 2001, wykorzystując szeroką wiedzę fachową oraz rozległe kontakty w branży Prezes firmy Impap - Jerzy Malmur, stworzył INFOPAP. Rozwój firmy był szybki i dynamiczy, co w niedługim czasie zaowocowało współpracą z czołowymi producentami papieru w Polsce np. International Paper, Kimberly-Clark, Intercell, Europapier-Impap oraz firmami takimi jak Agfa czy Xerox.


Mamy nadzieję, że oferta portalu INFOPAP zainteresuje Państwa. Naszym celem jest satysfakcja Użytkowników oraz spełnianie ich oczekiwań. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie korzystna dla obydwu stron i pomoże w działalności oraz promowaniu Państwa firmy.
  Zamieszczanie Prezentacji w Katalogu Firm

  Zamieszczanie ogłoszeń i korzystanie z Giełdy ofertSzukaj w serwisie...do ulubionych startuj z nami kontakt

©INFOPAP.PL